עוגת בר מצווה לאירוע בכותל
עוגת בר מצווה לאירוע בכותל

עוגת בר מצווה לאירוע בכותל עם שולחן מתוקים

press to zoom
עוגת בר מצווה 3 קומות
עוגת בר מצווה 3 קומות

עוגת בר מצווה לסמי בגוונים של כחול וזהב

press to zoom
עוגת בר מצווה סקי
עוגת בר מצווה סקי

Bar Mitzvah Cakes in Jerusalem

press to zoom
עוגת בר מצווה לאירוע בכותל
עוגת בר מצווה לאירוע בכותל

עוגת בר מצווה לאירוע בכותל עם שולחן מתוקים

press to zoom
1/63

עוגות מעוצבות לבר מצווה

ירושלים והמרכז

עוגת בר מצווה בעיצוב אישי

Bar Mitzvah Cake in Jerusalem


כשר בהשגחת הרבנות

מועצה מקומית הר-אדר

כשר_שחור לבן.jpg

התקשרו עוד היום ל-

054-6330630​

או כתבו לי במייל:

Inbalsweetart@gmail.com

Inbals Sweet Art המתוקים של ענבל

עוגות בר מצווה מעוצבות וכשרות בירושלים והסביבה

זה הקטן גדול יהיה אמרתם עליו כשהכנסתם אותו בבריתו של אברהם אבינו. ואכן כמעט כמו בחלום חלפו עברו להם שלוש עשר שנים, וחגיגת הבר מצווה מתקרבת. בין אם תבחרו בשמחה מצומצמת או בחגיגה רבת משתתפים, הרי שבסופו של דבר מדובר בחגיגת יום הולדת, וכמו בשיר הידוע, כולם מחפשים את... העוגה! אז איזו עוגת בר מצווה כשרה בעיצוב אישי אפשר לבחור כדי לציין את המאורע, ומהם הדברים שיש לשים אליהם לב כשאנו בוחרים בה. הנה כמה עצות.

עוגות בר מצווה / עוגות בעיצוב בצק סוכר לבר מצווה - לא להתפשר על הטעם!

אפשר להכין היום עוגות מעוצבות לבר מצווה ממש מדהימות בעיצובן מפיסול בצק סוכר. ואם שאלתם את עצמכם מהו בצק סוכר? הרי שמדובר בבצק בצבע לבן, שהוא רך, גמיש ונעים למגע, בטעם וניל עדין ומתוק. בצק סוכר מורכב בעיקר מאבקת סוכר וממים, אך לא רק כי לעיתים הוא גם מכיל תוספות שונות כמו גלוקוזה או ג'לטין. את הבצק הזה ניתן לצבוע, לרדד, לפסל וליצור ממנו כל צורה שתחפצו ולצבוע בכל צבע שתרצו. הכל תלוי עד כמה הקונדיטור/ית שלכם יצירתיים ומנוסים.  

 

הבחירה בבצק סוכר אינה קשורה רק לעיצוב הנפלא שניתן להפיק ממנו אלא יש סיבה נוספת ועיקרית לכך שעושים שימוש בבצק סוכר באירועים מסוג זה. מאחר ומדובר באירוע רב שעות שיכול להיות שתחלופנה להן מספר שעות מרגע הכנת העוגה ועד הגשתה לאורחים. הרי שעוגת קרם רגילה לא תוכל לעמוד במטלה הזו ללא קירור מתאים, ואילו עוגה המעוצבת בבצק סוכר אינה זקוקה לקירור.

בכל מקרה חשוב לוודא שהעוגה שאתם מגישים לכבוד הבר מצווה לא רק תראה יפה, שהרי אינכם מעוניינים לאכזב את האורחים שלכם ולהגיש להם עוגה לא טעימה. עוגות מעוצבות לאירועים צריכות להיות טעימות ולכן יש לוודא שמי שהכין את העוגה עבורכם השתמש בחומרי גלם איכותיים וטריים. מומלץ להשתמש בבסיס עוגה בטעם פירותי או לחילופין בשוקולד מריר. לצורך הבסיס בעוגה כזאת עושים שימוש בעוגה בחושה, אותה ניתן למלא במילוי המתאים לשהיה מחוץ למקרר אף הוא. נקודה נוספת ולא פחות חשובה היא  לוודא שהבסיס אינו מכיל רכיבים חלביים, פשוט כדי לא לחבל חלילה בכשרות העוגה.

עוגת בר מצווה כשרה, מעוצבת וטעימה לאירוע שלכם

עוגות בר מצווה במרכז / Bar Mitzvah Cake in Jerusalem

 

למה להזמין עוגה כשרה?

כשרות עוגת הבר מצווה חשובה מכמה סיבות. הראשונה, כי הנער שלכם הגיע למצוות, וגם אם אתם באופן כללי לא מקפידים על חוקי הכשרות בבית, הרי שמן הסתם ישנם בני משפחה כאלו ואחרים, שכן אוכלים אוכל כשר ותרצו שגם הם יוכלו להתכבד בעוגה. סיבה נוספת, לא פחות חשובה היא האפשרות של הכנסת העוגה לאולם אירועים/מסעדה בה אתם חוגגים, לאף אחד מכם מן הסתם לא ממש מתחשק לריב עם משגיח הכשרות של אולם השמחות רגע לפני שהשמחה מתחילה. לכן חשוב לוודא שלקונדיטור או קונדיטורית שלכם יש תעודת כשרות. הווה אומר שהם נמצאים תחת השגחת הרבנות. כך יוכלו בעלי האולם בו תערכו את האירוע להכניס את העוגה אליו.

העיצוב לא פחות חשוב

אפשר לבחור בעיצובים שונים לעוגת נער בר המצווה שלכם. זה יכול להיות עיצוב שמדגיש את הקשר למסורת ואת העובדה שלפנינו נער שבגר וכעת הוא נושא בעול המצוות, זאת על ידי עוגה עם סידור ותפילין, או עם טלית. אפשר לשלב בין הגעתו למצוות לתחביביו, לדוגמה עוגה עם גלשן ולצידה תפילין. וכמובן תמיד אפשר להביא את הנער עצמו לידי ביטוי על ידי הדגשת תחומי העניין שלו כמו למשל עוגת שחקן כדורסל, או היותו אוהד שרוף של קבוצת כדורגל כזו או אחרת. ואם הוא מנגן, אז עצבו עוגה עם הגיטרה, או כל כלי אחר. וישנן גם עוגות מיוחדות, ממש פרוייקט, כמו של שחיין בבריכה.

מחפשים עוגות בר מצווה במרכז / עוגת בר מצווה כשרה בעיצוב אישי?

חייגו עוד היום 054-6330630​

Kosher and delicious Bar Mitzvah Cake in Jerusalem

 

Kosher bar mitzvah cake is important for several reasons. First and very important, because your boy has reached the mitzvah, and even if you generally do not Follow the kosher rules at your own home, some family members probably eat kosher food and you want them to be able to treat themselves with a piece of delicious cake. Another, and no less important reason is that none of you probably really feel like fighting with the kosher supervisor of the celebration hall just before the celebration begins. It is therefore important to make sure that your cake designer has a kosher certificate. This way, the owners of the hall where you will hold the event will be able to let you place the cake in the event hall.

 

The design is no less important!

 

You can choose different designs for your Bar Mitzvah cake. It can be a design that emphasizes the connection to tradition and the fact that in front of us is a boy who has grown up to a man and is now carrying the burden of the mitzvot, by a cake with a siddur and tefillin, or with a tallit. It is possible to combine his arrival with mitzvot with his favorite hobbies, for example, a cake with a surfboard and tefillin next to it. And of course, the boy himself can always be expressed by emphasizing his interests such as a basketball player cake, a cake with a guitar, swimmer in a pool cake design and any other idea he will want.

I will be happy to create his and your fantasy bar mitzva cake

עוד בנושא חגיגות בר מצווה:

* בר מתוקים לבר מצווה - עוגה וקינוחים לפי הנושא הנבחר

* בר מתוקים קקטוסים