מיתוג לעסקים

מארזים ממותגים הם האופציה המתוקה והטובה שבה תוכלו לשים את הפוקוס שלכם על היקרים לכם,  על הלקוחות שלכם, על העובדים שלכם ועל האורחים שלכם.
כלקוחות עסקיים, מארזים מתוקים יכולים לשדרג לכם את העסק שלכם אם זו דרך מתנה ללקוחות שמגיעים אליכם, או כשיש לכם פרזנטציה חשובה ואפילו בכנסים ואירועים גדולים. ולעיתים כשתרצו לומר תודה לעובדים שלכם, המארזים הם פיתרון מקסים לתשומת לב ולהכרה.
לפעמים המארזים יכולים לתת מענה כשי לחג או כתוספת מתוקה בחגים.


כשר בהשגחת הרבנות

מועצה מקומית הר-אדר

Inbals Sweet Art המתוקים של ענבל

מארזים ממותגים ומתוקים – להשאיר טעם מתוק

חשבתם פעם איך לקוח שלכם ירגיש אם ביחד עם החשבונית תצרפו לו מארז ממותג ומתוק שמכיל עוגיות קטנות הנושאות את לוגו החברה שלכם וצבעיה. ומה עם העובדים שלכם? האם לא יהיה להם כיף לקבל עוגת יומולדת אישית שנושאת את שמם, ושתבטא את מה שמעניין אותם או מבטא אותם? תודו... קרוב לוודאי שלא חשבתם על האופציה הזו. אבל היא בהחלט קיימת חיה ובועטת, ובאמצעותה תוכלו להעניק שי מקורי מאוד לעובדים שלכם או לחילופין ללקוחות שלכם.

מדוע חשוב לתת מתנה?

טוב לכאורה זאת שאלה קצת "אינטרסנטית", כזו המסמלת שיש כוונה מאחרי המתנה. וזה נכון! בואו נודה על האמת. אומנם היה מי שטען כי "שונא מתנות יחיה", אבל רובנו כן שמחים לקבל מתנה. כי מתנה מסמלת עבורנו שמישהו חשב עלינו ודאג לנו, רצה לשמח אותנו, היינו אצלו בפוקוס.

זה בכל אופן מה שלרוב מעוררת מתנה בקירבם של לקוחות. התחושה שהם קיבלו תשומת לב מיוחדת, בנוסף לשירות וליחס הטוב או המוצר המוצלח שקנו מכם. כשזה מגיע לעובדים, למתנה יש מספר תפקידים. ראשית היא אכן מבטאת יחס לעובד. בנוסף היא מאוד מעודדת את העובד לחוש תחושת הזדהות עם החברה או הארגון בו הוא עובד, ודרך אגב זה לא משנה שכולם קיבלו בערך את אותו הדבר, נהפוך הוא – מבחינתו הוא שווה בין שווים.

אם דיברנו על אחידות בתחום המתנות לעובדים, הרי שמומלץ ללכת על קונספט מסויים.ניתן לבחור בעיצוב שתבחרו או תבנית מסויימת שעליה אפשר להלביש את הדגש האישי, הדבר מתאים במיוחד כשי ליום הולדת, שי לחג או ציון דרך בארגון או במשרד. לחילופין, במידה ורוצים לתת שי לחג, אפשר לדאוג להכין מראש מארז אחיד של עוגיות מעוצבות, נשיקות ממותגות ואפילו מקרונים הנושאים את לוגו של החברה ואפילו את צבעיה. הלוגו יכול להיות מוטבע על העוגיה או על האריזה, לפי החלטתכם. כמובן שכשהוא מופיע על העוגיה הדבר הרבה יותר מרשים. בכל מקרה תודו שמדובר בעיצוב שונה וייחודי ואת המתנה שלכם, קרוב לוודאי שיזכרו לעוד הרבה זמן.

מתי מתנה כזאת יכולה להיות שימושית עבורכם?

אין ספק שאם אתם מעוניינים להותיר זכרון נעים, מתוק ומיוחד בקרב לקוחות, שיעלה חיוך קטן, זוהי המתנה המושלמת. מתנה כזו יכולה ללוות את השקתו של מוצר חדש, והיא בהחלט יכולה להיות ה"טאצ'" אישי שלכם בסיומו של כנס או אירוע משמעותי כזה או אחר.

הרעיון הוא לתת דגש על המיתוג שלכם, וזה יכול לבוא לידי ביטוי או דרך עוגה מיוחדת שתקשט את האירוע שלכם, ולידה עוגיות מעוצבות או נשיקות ממותגות שיחולקו כשי לכל מי שנכח באירוע. או שולחן מארזים אישיים. כך תבטיחו שהם לקחו משהו מהאירוע.

שי כזה יכול לשרת אתכם גם באירועים משפחתיים כמובן, ולא רק באירועים עסקיים. היום נהוג לא אחת לערוך אירועי קוסנפט לכל האירועים המשפחתיים. הדבר מייחד את האירוע שלכם והופך אותו לבלתי נשכח מבחינתם של האורחים. זה מתחיל בהזמנה מעוצבת, במוזיקה שנבחרת, בעיצוב האולם, ממשיך דרך עיצוב בר מתוקים, המתכתב עם עיצוב העוגה ולבסוף גם עם המארזים המתוקים.

בסיום האירוע נהוג לתת שי תודה לאורחים שלקחו בו חלק. אם זו חתונה הרי שבסיומה מחולקות עוגיות ממותגות עם ראשי התיבות של בעלי השמחה, או שי מתוק כמו נשיקות ממותגות עם תאריך האירוע ושם החוגג/ת את בר או בת המצווה, כשהמטרה היא להשאיר לכולם טעם מתוק בפה וזיכרון שמעלה חיוך.

התקשרו עוד היום ל- 054-6330630

המתוקים של ענבל - קונדיטורית ומעצבת עוגות