עוגות לעסקים

מארזים ממותגים הם האופציה המתוקה והטובה שבה תוכלו לשים את הפוקוס שלכם על היקרים לכם,  על הלקוחות שלכם, על העובדים שלכם ועל האורחים שלכם.
כלקוחות עסקיים, מארזים מתוקים יכולים לשדרג לכם את העסק שלכם אם זו דרך מתנה ללקוחות שמגיעים אליכם, או כשיש לכם פרזנטציה חשובה ואפילו בכנסים ואירועים גדולים. ולעיתים כשתרצו לומר תודה לעובדים שלכם, המארזים הם פיתרון מקסים לתשומת לב ולהכרה.
לפעמים המארזים יכולים לתת מענה כשי לחג או כתוספת מתוקה בחגים.
לעומת זאת כשיש לכם אירוע פרטי, כמו: חתונה, בר/בת מצווה, ואתם מעוניינים להגיד תודה, אין ספק שהאורחים שלכם ישמחו לקבל משהו קטן בסוף האירוע.
המארזים המתוקים שלכם יכולים להיות ממותגים עם הלוגו שלכם העסקי או כאשר מדובר באירוע פרטי, המארזים שלכם יכולים להתחבר אל הקונספט של האירוע. למשל: משהו שבחרתם שיופיע על ההזמנה, יוכל גם להופיע על המתוקים שלכם.
אז מה בעצם אפשר למתג?
כמעט כל דבר, החל מנשיקות ממותגות, דרך עוגיות מעוצבות, שוקולדים ממותגים, קאפקייקס ואפילו עוגות ממותגות. 
המארזים יכולים להיות מותאמים לתקציב שלכם. אתם קובעים את התקציב ואנחנו נתאים את גודל המארז לגודל התקציב שלכם ולאופי האירוע.
רוצים להתייעץ או לקבל הצעת מחיר?
התקשרו עוד היום ושריינו לעצמכם מארזים מתוקים שישדרגו כל אירוע!


 


כשר בהשגחת הרבנות

מועצה מקומית הר-אדר

Inbals Sweet Art המתוקים של ענבל

ענבל שלו - Inbal ’s Sweet Art

קונדיטורית ומעצבת עוגות חתונה, עוגות מעוצבות לאירועים, שולחנות מתוקים, עוגות בת מצווה, עוגות בר מצווה, עוגות ימי הולדת לכל גיל, קינוחים אישיים, מארזים ממותגים ומתוקים ועוד...

כשר בהשגחת הרבנות מועצה מקומית הר-אדר

התקשרו עוד היום ל- 054-6330630​ או כתבו לי במייל: Inbalsweetart@gmail.com

עוגה ממותגת לאירוע

Inbal Shalev Sweet Art Pastry עוגות מעוצבות וממותגות לעסקים