שולחנות מתוקים כשר


כשר בהשגחת הרבנות

מועצה מקומית הר-אדר

 שולחנות מתוקים מעוצבים מתאימים לכל אירוע, באולם, בגני אירועים, בגינה או בבית.

 

רוב הסיכויים שהייתם לאחרונה בחתונה או בחגיגת בר מצווה ופגשתם שוב את אותם האלמנטים הסטנדרטיים והשגרתיים שיש בכל אירוע. כן... כן בסופו של דבר כולנו פוגשים את אותם המאכלים, או את אותם הקינוחים ועושים את אותם הדברים. עובדה, שיקום מי שלא פגש קבבון על מקל קינמון, או מנה שהוגשה למרכז השולחן, באחד האירועים האחרונים שבהם הוא נכח. אז נכון תחום האירועים מבוסס במידה רבה על טרנדים שנדמה כי אי אפשר לברוח מהם. אבל עדיין גם כאן אפשר לנצח בגדול כשזה קשור למגרש הביתי ולאירוע הפרטי שלכם אנחנו נדאג לכך שלא יהפוך לעוד אחד מרבים וזהים כמותו. לכן ולמענכם, ריכזנו כאן, מספר עצות חשובות, כיצד אפשר להפוך את האירוע שלכם למרהיב ומיוחד.

 

"עיצוב שולחן קונספט נעשה ע"י שימוש בחומרים הטובים ביותר,

ללא פשרות, באיכות מעולה ועד הפרט האחרון"

 

חייגו עוד היום לפרטים נוספים

054-6330630

ענבל

ענבל עוגות מעוצבות מבצק סוכר

בר מתוקים לבר-מצווה

בר מתוקים לבר מצווה בהתאמה אישית עם תעודת כשרות בגוונים של כחול וזהב 

בר מתוקים חד קרן

בר מתוקים לבת מצווה בהתאמה אישית עם תעודת כשרות בנושא חד קרן עם מיתוג אישי 

שולחן מתוקים Sweet 16

בר מתוקים ליום הולדת בהתאמה אישית עם תעודת כשרות 

שולחנות מתוקים לבת מצווה

בר מתוקים לבת מצווה בהתאמה אישית עם תעודת כשרות בגוונים של סגול ותכלת 

בר מתוקים "קקטוסים"

בר מתוקים לבר מצווה בהתאמה אישית עם תעודת כשרות בקונספט של קקטוסים וארץ-ישראל 

בר מתוקים לבת מצווה

שולחן מתוקים לבת מצווה בהתאמה אישית עם תעודת כשרות בגוונים של ורוד 

שולחנות מתוקים לבר מצווה

בר מתוקים וקינוחים אישיים לבר מצווה בהתאמה אישית עם תעודת כשרות בגוונים של ירוק צהוב ותכלת 

בר מתוקים ליום הולדת

שולחן מתוקים ליום הולדת בהתאמה אישית עם תעודת כשרות בנושא מפרץ ההרפתקאות 

בר קינוחים חתונת הזהב

בר מתוקים וקינוחים אישיים לחתונת הזהב בהתאמה אישית 

שולחן מתוקים עליסה בארץ הפלאות

בר מתוקים וקינוחים אישיים ליום הולדת למבוגרים בהתאמה אישית 

שולחן מתוקים הדרקון הראשון שלי

בר מתוקים וקינוחים אישיים ליום הולדת בהתאמה אישית 

שולחן מתוקים כשר מעוצב בקפידה עבור האירוע שלך

איך מייחדים אירוע?

כולנו רוצים לחגוג את אותו אירוע מיוחד. זה שידברו עליו ביום המחרת במשרד, או לחילופין במשפחה. כזה שכל מי שייזכר בו יצקצק בלשונו ויגיד את המשפט: "אין... אין דברים כאלו!".

אז מה עושים בשביל זה?

ובכן, קוראים לזה מיתוג. הרעיון המרכזי הוא לדאוג לכך שכל המאפיינים שעושים את האירוע, החל מעיצוב ההזמנה וכלה בכלים מיוחדים, מפות, קישוטים, בלונים ואפילו תפריט שיהיו תחת אותו הקונספט. כל זה אמור לבוא לידי ביטוי בגוונים אחידים ובמוטיבים גרפיים שהם בעלי משמעות חשובה לבעל השמחה. ועל פי הם יקבע הקונספט של האירוע וכך גם יעוצב שולחן או בר המתוקים.

מה זה אומר? חוגגים לילד בר מצווה והוא אוהב כדורגל, הביאו את זה לידי ביטוי. הזוג שמתחתן אוהב פינגוונים (זו חיה מאוד מונוגמית), הפכו אותם ללוגו של האירוע. עכשיו כשבחרתם את הנושא שימתג לכם את האירוע, מאוד מומלץ ללכת על שולחנות מתוקים, עם עוגה מעוצבת שתהווה את מרכז השולחן.

מה כולל שולחן המתוקים?

שולחן המתוקים שלכם יכול להיות מועצב על פי בחירתכם, ויכול לכלול בתוכו עוגה מעוצבת, קינוחים אישיים, אפשר לכלול בו עוגיות מעוצבות עם לוגו האירוע או לחילופין נשיקות ממותגות, קאפקייקס ממותגים, מרשמלו מעוצבים, ממתקים שונים ועוד. כמובן שהכל יהיה בצבעים התואמים שנבחרו על ידכם עבור האירוע. השולחן עצמו יכלול כלי זכוכית מיוחדים ואו כלים אחרים מותאמים לאופי האירוע, ותוצב עבורו התפאורה הנכונה שתהפוך אותו לשולחן מתוקים שיהיה ייחודי עבור האירוע שלכם עם הטאץ' האישי שלכם.

כשעורכים שולחן מתוקים חשוב לשים לב לגיל האורחים. ובעוד שמבוגרים בדרך כלל מצפים לקינוחים 'אניני טעם' יותר כמו טארטלטים ועוגיות מיוחדות, הרי שילדים לרוב שמחים עם שלל ממתקים צבעוניים. למרות האמור לעיל אין זה אומר שישנה התפשרות על האיכות. לכן יכולות עוגיות מעוצבות להיות חלק משולחן המתוקים ואף להפוך לחלק משמעותי ממנו. העיצוב האקסקלוסיבי של העוגיות הללו דואג להדגיש את הערך המוסף שלהן ולתת את הייחודיות הנדרשת עבור האירוע. כשבעזרתן ניתן להדגיש ולבטא  עבור החוגגים את תחומי העניין האישיים שלהם וכן הלאה. כמובן שהעוגיות יוכלות לשאת את לוגו האירוע ואת תאריך החגיגה או אפילו תמונה של החוגג/ת. את סגנון העיצוב של העוגיות יכולים בעלי האירוע  או מי שאחראי על הפקתו לבחור כאוות נפשם וכל זאת מבלי להתפשר על איכות המוצרים.

מגוון קינוחים אישיים לאירוע שלכם

אין ספק כי קינוחי כוסות הפכו לכוכב בשולחנות מתוקים. ככל הנראה הרצון מצד אחד לאכול "קצת" ומצד שני לטעום מהכל ולקבל קינוח איכותי, הם ודאי הסיבה לכך. קאפקייקס מעוצבים וממותגים, מקרונים, עוגיות מעוצבות, עוגות בטעמים ועיצובים שונים, קינוחים בכוסות, נשיקות ממותגות ועוד, כל אלו נכללים בתוך שלל הקינוחים האישיים.

והתפאורה מה איתה? שולחן מתוק הוא לא רק שולחן המלא בשלל מטעמים מתוקים אלא הוא בעיקר גם שולחן מעוצב המהווה חגיגה לעיניים. ולא פעם קורה שהאורחים המגיעים לאירוע פונים אליו קודם כל, בתחילה להתבונן ולהתפעל ולאחר מכן, עד מהרה, לטעום ולהתפעל.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ענבל שלו - Inbal ’s Sweet Art

קונדיטורית ומעצבת עוגות חתונה, עוגות מעוצבות לאירועים, שולחנות מתוקים, עוגות ימי הולדת, קינוחים ועוד

התקשרו עוד היום ל- 054-6330630​ או כתבו לי במייל: Inbalsweetart@gmail.com